Віденська Кава

Background Image

Виробництво кави

ВІД ПЛАНТАЦІЇ – ДО ФІЛІЖАНКИ

Щоб ви насолоджувалися горнятком запашного напою за приємною розмовою, кава щоразу вирушає у складну й цікаву подорож, мандруючи з високогірних тропічних районів до столу кожного її цінителя в усі куточки світу. На цьому шляху багато людей працюють і турбуються про те, щоб кожен, хто смакуватиме кавою, закохувався в неї знову і знову. Після того, як кава пройшла первинну обробку (суху чи вологу) відразу після збирання врожаю, вона доставляється на виробництво, долаючи тисячі кілометрів океаном і сушею.

Виробничий процес на підприємстві «Віденська кава» організовано з урахуванням поточності виробництва – початок із приміщення, де зберігається зелена кава і завершення біля складу готової продукції. Технологічний цикл виготовлення кави включає в себе сепарування, обсмажування, помел та фасування. У зв'язку з різною продуктивністю за окремими циклами та з метою підтримання безперебійності в роботі між циклами встановлені проміжні бункери загальною вагою одночасного зберігання 32 т. Для виробничого процесу використовується електроенергія та газ. Побічної продукції та відходів не утворюється. Також ми використовуємо надійні зважувальні системи з високим рівнем точності для оптимальної подачі сировини у процесі обробки.

ОЧИЩЕННЯ ЗЕЛЕНОЇ КАВИ

Гарантія якості кави починається під час очищення зеленої кави.

Це ключовий етап у процесі переробки, що забезпечує суттєво високий рівень обробленої сировини. Зелена кава – це жовтуваті або зелено-сірі зерна з терпким присмаком. Разом з ними у мішках може бути пісок, камінчики, уламки гілочок та ворсини самого мішка, а також – неякісні та пошкоджені зерна. Щоб уникнути впливу цих домішків на кінцевий продукт, необхідно очистити каву вже на першому етапі виробництва.

Для очищення кави необхідне високочутливе і точне обладнання, яке відсіює сміття, а також неякісні, брудні й пошкоджені зерна з високим рівнем надійності та акуратності. На цьому етапі для сепарування зеленої кави підприємство «Віденська кава» використовує зерносепарувальну машину «Петкус».

ОБСМАЖЕННЯ

Головною метою процесу обсмажування є досягнення стабільного смакового букету.

Для цього необхідне обладнання для обсмажування, яке дозволяє встановлювати необхідний профіль «час – температура» з гнучкою системою управління. Це, в свою чергу, дає можливість максимально чітко встановити правильні параметри для конкретного виду кави. Периферійне обладнання забезпечує всебічний розподіл на поверхню та відповідно оптимальний баланс енергії. Кава після обсмаження проходить черговий етап очищення через каменевідбірник.

На етапі обсмажування підприємство «Віденська кава» використовує дві машини для обсмажування кави із завантаженням кожної 120 кг та 240 кг на один процес обсмажування, а також невелику обсмажувальну машину для малих кількостей кави – а саме пробних партій, зразків чи екзотичних сортів сировини.

Головною перевагою та визначальним фактором якості кінцевого продукту (яким часто нехтують більшість виробників) на підприємстві «Віденська кава» є диференційований підхід в обсмажуванні кави. Ми обсмажуємо каву кожного сорту окремо, так як різні сорти кави мають різні фізико-хімічні властивості, а тому вимагають різних умов температурної обробки задля збереження унікальних смако-ароматичних якостей кожного сорту і повноти цього букету в сумішах.

З обсмаженою кавою поводяться обережно: її акуратно транспортують, зважують та зберігають. Якщо кава призначена для продажу в зернах, після обсмажування і охолодження її відправляють у фасувальний цех. Для того, аби максимально зберегти смако-ароматичні властивості кави, її обсмажують безпосередньо перед фасуванням. Тому до клієнта завжди надходить найсвіжіша кава – і це також є однією з переваг продукції підприємства «Віденська кава».

ПОМЕЛ КАВИ


Підприємство використовує найкращий для помелу кави на даний час млин – з охолодженням валків, що забезпечує одинакову температуру валків при помелі і не нагріває каву. Для кожного виду готового продукту (для приготування у кавоварках, еспресо-машинах тощо) виставляється різна величина зазору між валками. Стабільна однакова якість продукту забезпечується надійним міжваликовим зазором та ефективністю охолоджувальної системи валиків.

Фасування та пакування


Для збереження високої якості продукції та насиченого аромату кави, при фасуванні застосовуються багатошарові пакувальні плівки. Застосовується система пакування меленої кави під вакумом та система з нанесенням дегазаційного клапану для фасування кави в зернах та меленої.

На виробництві «Віденської кави» працюють кілька сучасних пакувальних машин:

  • 2 пакувальні машини для пакування кави під вакуумом;
  • 3 пакувальні машини для пакування кави вагою 1000г і 500г;
  • 3 пакувальні машини для пакування кави вагою 70г, 100г, 200г та 250г.

Якісна та виготовлена із дотриманням усіх технічних і технологічних вимог продукція – кава у зернах і мелена кава виробника «Віденська кава» завжди свіжа і смачна та улюблена сотнями тисяч наших споживачів.

ТОВ «ВІДЕНСЬКА КАВА»

image
© . Wiener Caffee. All rights reserved